rzut oka na wewnętrzną odyseję

Oglądając pierwszy odcinek piątego sezonu "Skins" Ten od teledysku poczuł, że jego wewnętrzny nastolatek natychmiast zakochuje się w bohaterce (też nastoletniej, dorosłemu Temu od teledysku nie tylko nie wypadałoby okazywać jej takich uczuć, ale wręcz byłoby nie do pomyślenia dla jego poukładanej moralnie osobowości (a w każdym razie tak jej się wydaje)). Tym samym Ten od teledysku dowiedział się o istnieniu swojego wewnętrznego nastolatka. 
Nie zdziwił się. Wszak już od dawna wiedział o swoim wewnętrznym dziecku i swojej wewnętrznej kobiecie. Wewnętrzny nastolatek rozbudził w nim jednak podejrzenia, że podobnych mu wewnętrzniaków może podróżować, na gapę, albo wcale nie, z Tym od teledysku więcej. Spojrzał więc wewnątrz siebie. Jego wewnętrzna histeryczna kobieta natychmiast podniosła krzyk, że w takich warunkach dłużej nie wytrzyma. Czuła i wrażliwa wewnętrzna kobieta Tego od teledysku zaczęła ją natychmiast pocieszać, a energiczna i niezależna odganiała w tym czasie od nich obu wewnętrznego macho Tego od teledysku. Przyglądając im się, Ten od teledysku mógł mieć tylko nadzieję, że jego wewnętrzna nimfomanka spotkała wewnętrznego seksoholika i zajęli się wewnętrznie sobą nawzajem, by nie potęgować zamieszania. Podobnie bezproblemowe było wewnętrzne dziecko opowiadające wewnętrznemu dziadkowi o pragnieniu posiadania tych wszystkich zabawek, których Ten od teledysku w prawdziwym dzieciństwie nie posiadał. Oczywiście robiło tak to grzeczne wewnętrzne dziecko, bo wewnętrzny bachor darł się na wewnętrznego zrzędliwego dziadka, ten nadawał na wewnętrzną babkę, a ona wznosiła oczy ku wewnętrznemu niebu, na którym może latały wewnętrzne ptaki, a może zbierały się wewnętrzne chmury.
W całym tym zamieszaniu zewnętrzne życie Tego od teledysku wydało się miłe a spokojne, a zewnętrzny świat okazał się cichy. Ten od teledysku uśmiechnąłby się więc z ukontentowaniem, gdyby tylko wiedział jak zamknąć uszy na wewnętrzne krzyki, lamenty i postulaty. Oraz na jęki i posapywania, oczywiście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s