Edit

No pięknie. Wystarczy wspomnieć o atrakcyjnych pisarkach, co to o kobietach dla kobiet piszą, żeby jakaś tępsza kuzynka sztucznej inteligencji blogowej skojarzyła życie Tego od teledysku z robieniem swetrów na drutach, noszeniem papierowej biżuterii, łańcuchami złota, srebra i bursztynu. Co na to feministki, do wszystkich diabłów?
Swego czasu Ten od teledysku i Drwal zabawiali się niecnie gmailem i wysyłali do siebie maile zawierające zbitki przypadkowych słów, ciekawi z czym to google skojarzy i jakie reklamy dostaną.
No to jedziemy:
Nie można odmówić urody pseudokoegzystecji kobiet o duszach kuguarów z mężczyznami o twarzach zgubionych ostatecznie rozpustnych cherubinów. Mogą być te z Bilala, jeśli kobiety też będą z Bilala. Naumieć się ich na pamięć – zawsze bladych o wyrazistych ustach i oczach nie jest trudno. Nawet zblazowanii filozofowie, co to tylko o absolucie i zaparodksowanym na amen Zenonie potrafią nawijać bez zająknięcia, poradziliby sobie z tym. No to jeszcze napiszę: zebra, klasyczne brwi załamujące się nad euklidesowskimi oczami i to wszystko w sosie, koniecznie sojowym.
Co ty na to, kuzynko blogowej SI? radź sobie, radź. A ja sobie posłucham elsiane bo urocza i klimatyczna.
Gramy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s