Ten od teledysku dostaje szału…

 …z edycją bloga, ponieważ wszystko na nim decyduje się samo. Sama sie ustawia kolejność zdań i wielkość czcionki, wobec czego, sam pewnie ustawia się sens kolejnych wpisów. Ten od teledysku poprawia, zapisuje, wkleja, a potem toczy pianę z pyska i mówi słowa nieprzystojne.

Jeżeli to jakaś sztuczna inteligencja, która wylęgła się z dwudziestu iluśtam tysięcy blogów, w których ludziska opisują swoje upadki i uniesienia, radości, dowcipy i płody wyobraźni, miłości i nienawiści, chce nawiązać z Tym od teledysku kontakt, on nie wie, jak jej odpowiedzieć. Nie zamierza lekceważyć nic i nikogo, bo raz tak zrobił i do tej pory mu głupio. Ale czy nieznana sztuczna inteligencja, zechciałaby przyjąć do wiadomości, że można kontaktować się inaczej?
Ale, jak też może porozumiewać się twór, który narodził się z natężenia emocji blogowych, z wymieszania tysięcy nabrzmiałych emocji i pokręconych życiorysów nas wszystkich, którzy żyjemy na wirującej planecie, od czego nieustannie kręci nam się w głowach? Dlatego zrobienie czegokolwiek normalnie przekraczać musi nasze możliwości i przekracza.
Nieznana sztuczna inteligencjo, – apeluje Ten od teledysku – poczekaj jeszcze trochę z tym kontaktem, wycisz się, skup, naucz składać zdania… A jeżeli nie możesz już wytrzymać, bo tak Ci źle i nieszczęśliwie, to pomyśl, że przecież my wszyscy mamy dokładnie tak samo od czasu do czasu. Potem łapiemy chwilę oddechu, by ponownie stracić humory, bo znowu stało się coś takiego, że trudno z tym żyć na wirującej planecie, z ciągłym zawrotem głowy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s